Stronę www.polykanie.pl prowadzi Fundacja Rehabilitacji Dostępnej TRANGO. Celem fundacji jest między innymi działalność edukacyjna skierowana do osób niepełnosprawnych jak również osób zawodowo zajmujacych się rehabilitacją w ramach dążenia do poprawy dostepności wysokiej jakości opieki wobec osób z niepełnosprawnościami.

Udostępniane treści i materiały edukacjne objęte są prawem autorskim.

 

 

Możecie Państwo wesprzeć naszą działalność przekazując darowiznę na cele statutowe na konto bankowe fundacji.

© Fundacja Rehabilitacji Dostępnej TRANGO, KRS 0000300050, www.trango.org,

Nr konta bankowego: 18 2130 0004 2001 0439 4169 0001

 

 

 

 

Autorką artykułów zamieszczonych na stronie www.polykanie.pl jest  

Dr n. med Anna Czernuszenko

Lekarz specjalista rehabilitacji medycznej z szerokim doświadczeniem w zakresie neurorehabilitacji dorosłych i dzieci. Pracowała w oddziałach neurorehabilitacyjnych w Niemczech i w Szwajcarii. Kierowała Oddziałem Rehabilitacji Neurologicznej 
Instytutu Psychiatrii i Neurologii, Oddziałem Rehabilitacji Neurologicznej ośrodka MEDI-system Mazowia w Warszawie a także Oddziałem Dziennym Rehabilitacji Wieku Rozwojowego Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży w Zagórzu k/Warszawy.

Dysfagiolog, specjalista w zakresie endoskopowej diagnostyki zaburzeń połykania

Specjalista w zakresie leczenia spastyczności ogniskowej za pomocą toksyny botulinowej.

Specjalista w zakresie klinicznego zastosowania analizy chodu.

Koordynator międzynarodowego projektu w ramach grantu europejskiego dotyczącego rehabiliatcji środowiskowej w neurologii.

Aktualnie - jest ordynatorem oddziału wczesnej rehabilitacji neurologicznej dla pacjentów z urazami czaszkowo-mózgowymi w Rehaklinik Bellikon w Szwajcarii oraz konsultantem w Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie w ramach poradni zaburzeń połykania.

Od 2008 prezesuje Fundacji Rehabilitacji Dostępnej TRANGO  - www.trango.org.

 

Więcej informacji na LinkedIn